درباره نماژن

image

از نماژن بیشتر بدانید

نماژن به تولید محصولات آزمایشگاهی با کیفیت اقدام نموده است و در نظر دارد به طور مسئولانه در جهت ارتقا و حفظ این کیفیت قدم بردارد. علاوه بر تولید محصولات، در جهت افزایش بازدهی در فعالیت‌های آزمایشگاهی کشورمان به آموزش و مشاوره در این زمینه نیز پرداخته است. امید است با مشارکت مسئولانه در ارتقا سطح علمی و درمانی جامعه سهیم باشد.

  • استفاده از متخصصان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر نظیر دانشگاه تهران و دانشگاه شهید بهشتی ، با تجربه و آشنا به علم روز
  • پایبند بودن به تولیدات ملی با کیفیت و مقرون به صرفه و قابل رقابت با نمونه‌های خارجی
  • مشتری‌مداری، تعهد و تلاش جهت کسب رضایت کاربران
  • پشتیبانی فنی برای همکاران، محققان، آزمایشگاهیان و دانشجویان
  • تضمین کیفیت کالا، کنترل کیفیت و ارتقاء آن
  • تسلط به آخرین متدهای علمی و تولید محصولات بر پایه دانش‌بنیان
  • پایه‌گذاری نماژن براساس علم روز و ژنتیک
  • همکاری با مراکز علمی معتبر

کارایی موثر محصولات

هدف نماژن، تسهیل فرآیندهای انجام آزمایش می‌باشد و سرعت انجام آزمایش را افزایش می‌دهد

کاهش خطا

محصولات نماژن خطای کاربر را کاهش داده و دقت آزمایش را تا حد مطلوبی افزایش می‌دهد

صرفه اقتصادی

استفاده از محصولات نماژن مقرون به‌صرفه بوده و در درازمدت باعث کاهش هزینه‌های کاربران می‌گردد

دیباچه

پیشرفت‌های قابل توجهی در زمینه‌های مختلف علوم زیستی از جمله فن‌آوری‌های ژنومی روی داده و در حال روی دادن است. انسان به طور ذاتی در جهت افزایش توان‌مندی و رفع نقایص خود تلاش می کند. پیش‌بینی می‌شود بشر با تکیه بر علوم روز آینده سالم‌تری پیش رو داشته باشد.

اندیشمندان، دانش‌پژوهان و حتی حاکمان، هر یک به فراخور امکانات و توانمندی‌های خود برای دست‌یابی انسان به زندگی بهتر و سالم‌تر در تلاش هستندکه نمونه بارز آن کشف واکسن و استفاده از آن در ایجاد سلامت همگانی است. تلاش برای غلبه بر بیماری‌های صعب‌العلاج مثل سرطان و بیماری های ژنتیکی با استفاده از تکنیک‌هایی مثل ژن‌درمانی و سلول‌درمانی نیز در همین راستا می‌باشد.

ایجاد نسل سالم و توانمند هدفی است که تکامل در پیش رو دارد. شکل‌گیری این روند تکاملی در جوامع انسانی برعهده‌ی حوزه‌های مختلفی مانند علوم زیستی، اجتماعی و فرهنگی می‌باشد.

مسئولیت شناخت ضعف و ناتوانایی‌های ذاتی و وراثتی، با توجه به گستردگی حوزه‌های علوم زیستی، بر دوش رشته‌هایی نظیر ژنتیک انسانی است. علم ژنتیک برای کمک به تکامل و به وجود آمدن نسل سالم از یک سو و شناسایی عوارض و مشکلات ایجاد شده از سوی دیگر گسترش یافته است.

image
image

داستان نماژن

شرکت نماژن آزما مفتخر است تا به عنوان یک شرکت مبتنی بر دانش با اتکا به دانش بین‌المللی و با بهره‌گیری از پژوهشگران، متخصصان و کارشناسان ماهر در مسیر پیشرفت و بومی‌سازی فن‌آوری‌های علوم زیستی قدم برداشته و با استفاده از تمام توان داخلی و علمی خود محصولاتی کارآمد با قدرت رقابتی بالا با نمونه‌های مشابه خارجی تولید نماید.

شرکت نماژن در تلاش است در حوزه‌های مرتبط با بهداشت و درمان راهکارها و ایده‌های بهتری، ارائه نماید.

این محموعه از دانش‌آموختگان دانشگا‌ه‌های برتراز جمله دانشگاه تهران و دانشگاه شهید بهشتی بهره می‌گیرد . این متخصصان خود سال‌ها با مراکز علمی، پژوهشی و درمانی معتبر و بنام همکاری داشته اند و با آگاهی از دغدغه‌ها و مشکلات موجود در این مراکز فعالیت خود را آغاز نموده‌اند.

علم، تجربه،تعهد و تخصص در کنار همدلی و صداقت موجب شکل‌گیری نماژن شده است.

باور ما این است که، علم و فناوری پیشرفته می‌تواند سطح سلامت انسان را بهبود بخشد. در راستای این اعتقاد آماده همکاری با شرکت‌ها و سازمان‌های مرتبطی هستیم که اهداف مشترک با آن‌ها داشته باشیم. نماژن با آغوش باز پذیرای ایده‌های نوآورانه و خلاقانه خواهد بود.

خدمات نماژن

تیم فنی نماژن تلاش می‌کند با شناسایی اختراعات و اکتشافات جدید و بومی‌سازی آن‌ها خدمات پیشرفته و نوینی به مشتریان ارائه دهد.

کمک به حفظ محیط زیست و کاهش پیوسته مخاطرات زیست‌محیطی محصولات از اولویت‌های این شرکت و بنیان‌گذاران آن می‌باشد.

نماژن به تولید محصولات آزمایشگاهی با کیفیت اقدام نموده است و در نظر دارد به طور مسئولانه در جهت ارتقا و حفظ این کیفیت قدم بردارد. علاوه بر تولید محصولات، در جهت افزایش بازدهی در فعالیت‌های آزمایشگاهی کشورمان به آموزش و مشاوره در این زمینه نیز پرداخته است. امید است با مشارکت آگاهانه در ارتقا سطح علمی و درمانی جامعه سهیم باشد.

فرآیندهای تولید در این شرکت به نحوی طراحی شده است که، نیازهای پژوهشگران را به طور کامل برآورده سازد. به‌علاوه با رعایت اصول GMP فرآورده‌های این شرکت برای کاربردهای تشخیصی نیز بهینه‌سازی شده است.

از جمله مزایای محصولات تولیدی این شرکت می‌توان به کارایی مؤثر، کاهش خطا، افزایش دقت و صرفه اقتصادی اشاره کرد.

شرکت نماژن با توجه به قابلیت‌های بسیاری که دارد در آینده نزدیک قصد ورود به بازارهای بین‌المللی را دارد.

image
image

آرمان نماژن

از جمله فعالیت‌های اصلی نماژن تولید محصولاتی، از قبیل کیت‌های استخراج اسید نوکلئیک، از منابع مختلف، مواد و محلول‌های مورد استفاده در واکنش PCR، الکتروفورز و آنالیز DNA و RNA می‌باشد. از دیگر فعالیت‌های شرکت نماژن می‌توان به خدماتی نظیر آموزش، مشاوره تخصصی، راه‌اندازی آزمایشگاه‌های تشخیصی و تحقیقاتی ژنتیک، پشتیبانی فنی اشاره کرد. قابلیت‌های بیشتری نیز وجود دارد که به اقتضای زمان و نیاز مشتری قابل ارائه است.

این شرکت در نظر دارد با ورود به حوزه‌های IVD & Molecular DX، Cell Therapy، Gene Editing ، NGS و CRISPR خدمات و فعالیت‌های خود را گسترش دهد.

هدف نهایی بخش‌های مختلف مجموعه نماژن آزما ( شامل: مدیریت، تولید و کنترل کیفیت، توسعه، مارکتینگ، فروش و پشتیبانی فنی ) مشتری‌مداری، عدم وابستگی، تولید ملی کارآمد و ایجاد بستری برای سلامت جامعه و ایمنی می‌باشد.

امیدواریم مجموعه‌ها و سازمان‌های دانشگاهی تحقیقاتی ،تشخیصی،بیمارستانی و سایر گروه‌های همکار ضمن همکاری و استفاده از محصولات تولیدی این شرکت با نقد و ارائه دیدگاه‌های خود ما را در پیشبرد اهداف و بهبود کارائی محصولات یاری نمایند.

image